Неділя, 25.07.2021, 14:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Новопавлівська філія "О З З С О " Сузір*я"."

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт керівника

Доповідь за 2016-2017 н.р

- 1 -

Шановні присутні!

Закінчується 2016/2017 н.р.

Головна мета навчального закладу –це надання освітніх послуг вихованцям.

Так у 2016/2017н.р. шкільний колектив спрямував свою роботу на вирішення науково-методичної проблеми: « Впровадження ефективних інноваційних технологій з метою подальшого поліпшення навчально-виховного процесу в школі».Працювали у поєднанні управлінських дій всіх ланок навчально-виховного процесу( адміністрації , класних керівників, органів учнівського самоврядування, батьківської громадскості).

В 2016/2017 н.р. педагогічний колектив працював над виконанням нормативної бази, програм з профілактики захворювань на СНІД, венеричних хвороб,туберкульозу,правопорушень, здорового способу життя та іншими, надавалися інформації до відділу освіти.

На початку 2016/2017 н.р. в школі налічувалось 53 учні .

Було укомплектовано 8 класів із середньою наповненістю 6,6 учнів. охоплено навчанням 100% дітей шкільного віку.

З метою забезпечення громадянами України повної загальної освіти щороку проводиться облік дітей і підлітків шкільного віку.

Обліку підлягають діти віком від 6 до 18 років та діти , яким на 1 вересня виповнюється 5 років.

Призначені уповноважені особи з числа педагогічних працівників, за якими закріплено вулиці села. Ця робота проводиться до 15 серпня. Списки складаються у двох примірниках і подаються до відділу освіти

Згідно перспективного плану в школі будуть навчатись учнів:

2017-2018н.р. -53 учні

2018/2019 н.р.—63 учні

2019/2020 н.р. - 71 учень

2020/2021 н.р. - 81 учень

2021/2011н.р. - 79 учнів

Згідно даних школу закінчило 8 учнів які продовжили своє навчання :

В технікумі- 4 учнів

в школі 1учень

мед.ліцей -1 учень

ліцей -2учні

Всі учні навчаються , довідки надані.

В школі працює 11 вчителів, з них – 1 сумісник

За освітнім цензем:

8—вища педагогічна освіта

3 - середня спеціальна освіта;

4 вчителя мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»,

3-«Спеціаліст першої категорії»,

4—спеціаліст.

Педагогічне звання « Старший вчитель» мають 3 вчителя

Кожен вчитель працює над своєю педагогічною проблемою, вивчають інноваційні технології.

Основною метою методичної роботи є професійне вдосконалення та професійна підготовка педагогічних працівників ,

постійне оновлення професійних знань , опанування нових педагогічних технологій,що відповідає сучасним вимогам. Структура методичної роботи затверджується наказом по школі , корегуються задачі методичної роботи на навчальний рік. В кінці навчального року проводиться аналіз , виносяться пропозиції на новий навчальний рік.

В школі працює методичне об'єднання класних керівників та вчителів суспільно-гуманітарного циклу./керівники Шкода Н.І.,Бірюкова Н.О./

Школа працює за 5-денним робочим тижнем. Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: 175—1-4 кл; 190—5-9 кл.

Систематично ведеться робота з обдарованими учнями. Для прояву здібностей проводяться Всеукраїнські олімпіади,конкурси: Лелека—історія, Грінвіч—англ. мова, Колосок, Кенгуру та інші.Учні приймають участь в олімпіадах.

Діти активно приймають участь в них. На святі останнього дзвоника були вручені грамоти24 учням « За високі досягнення у навчанні» 11 учнів отримали Похвальні листи.

У ІІ семестрі були проведені підсумкові контрольні роботи(травень місяць):

у 5-8 класах з української мови , англійської мови,історії математики

якість складає з :укр.. мова - 50,6 /,іноземна—61%,історія-60%,математика—53%.

Проведено підсумкові контрольні роботи/д.п.а./ з предметів , 4 клас

укр.. мова—кв.пок.-0,61

Літературне читання— кв.пок.0,64

  • 0,59

Державна підсумкова атестація в 9 класі

Українська мова-кв.пок.-0,74

Математика -кв.пок.0,70

Біологія - кв.пок.0,81

Подводячіи підсумки навчально- виховної роботи в школі маємо такі результати:

На високому рівні навчаються:1клас-0учнів

2 кл.-4 учня 5 кл—3 7 кл--0

3 кл—1 учня 8 кл—0 9кл.-2

4 кл—3 учні

На достатньому рівні:1-3 учні.2-0,3-3учні,4-1учень.

5 кл— 1

7 кл— 1-

8 кл – 1

9кл- 2.

 

Всього 25 учнів

На середньому рівні—28 учнів

Якість по школі складає: 47%

Важливим показником також є відвідування учнями школи. Результати маємо такі:

1 клас—100% 3 клас-100%

2клас-- 100% 4 клас—99,8%

Середній показник по початковим класам складає : 99,9/.

По основній школі:

5 кл-98% 7кл.- 98% 8 кл—100% 9кл.-99,4%

Середній показник по основній школі складає 98,8%.

По школі % відвідування складає 99,3%.

На протязі навчального року було організовано випуск газет ,де висвітлюються події знаменних дат, звичаїв , обрядів нашого народу,шкільні справи.

У школі діє учнівське самоврядування, органом якого є учнівський комітет, який щорічно обирається учнівськими зборами. Напрямки роботи учнівського комітету : навчально –пізнавальна діяльність , суспільно-корисна,формування здорового способу життя.

Складено план роботи учнівської ради. Проводились засідання учкому та старостату. З їх участю проводились загальношкільні та урочисті лінійки. Працювала шкільна редколегія . Суть роботи учкому полягає у вихованні особистості,направляє учнів на покращення навчання. Вже проведено перевибори учнівських громадських організацій.

Адміністрація школи тримає на постійному контролі питання ефективності системи виховної роботи. Виховна система базується з урахуванням вікових , психологічних та фізичних особливостей учнів.

Про ефективність роботи з виховання любові до рідного краю рідної мови, української історії та культури свідчить щорічна участь учнів школи в районних етапах Всеукраїнської мови ім.. П.Яцика, ім.Т.Г.Шевченка та інших конкурсах. Учнівську молодь школи залучаємо до святкування Дня Перемоги,визначних дат, в грудні проводяться заходи боротьби зі шкідливими звичками «Життя в світі , де є СНІД( профілактичні заходи),в конкурсі "Обери життя".

Проведено ряд профілактичних заходів щодо профілактики тютюнопаління ,наркоманії.

Проведено заходи до Цивільної оборони по сигналу «Вихід зі школи» та надання першої медичної допомоги./класні керівники,працівники ФАП/

На формування почуття поваги та любові до батьків спрямовані заходи сімейно-родинного виховання, до дня людей похилого віку—акція «Милосердя».

В школі створено штаб профілактики правопорушень,діяльність якого спрямована на:

-попередження правопорушень серед учнів;

- правове виховання учнів;

-організація позакласної роботи.

В листопаді,грудні місяці проводився тиждень правових знань «Бережи мене ,мій закон». Проведено тиждень початкових класів «Козацька слава» та з інших предметів.

В школі проводиться певна робота щодо покращення медичного обслуговування учнів. Школа співпрацює з Оріхівською районною лікарнею та Новоандріївською амбулаторією. Лікар Новоандріївської амбулаторії проводить прийом ,щеплення, медичне обстеження щодо виявлення педикульозу, інших шкіряних захворювань та гельмінтів.

Щорічно за підсумками поглибленого медичного огляду складається акт . Учні мають медичні картки, в яких робиться запис про зміни у здоров'ї

дітей, підсумки поглибленого медичного огляду, запис про щеплення, визначено групу для занять фізичною культурою. Цього року 6 учнів школи зараховано до основної групи, 44 до підготовчої, 2 звільнено.

Дитячий травматизм в школі відсутній.

З метою створення необхідних умов для організації харчування , забезпечення повноцінним якісним харчуванням у школі кожен рік видаються накази з цього питання.

В школі в їдальні 50 посадочних місць. По мірі можливості проводиться робота по зміцненню її матеріальної бази. Їдальня забезпечена технологічним та холодильним обладнанням,необхідним посудом , інвентарем.

Всі діти початкової ланки забезпечені гарячим харчуванням.

Працівник харчоблоку своєчасно проходить мед. комісію, веде необхідну документацію по списанню продуктів харчування, дотримується санітарних вимог.

Ведеться робота з поліпшення охорони життя і здоров'я учнів школи. В плані роботи школи є розділ «Охорона праці»,де заплановані заходи по збереженню та зміцненню життя і здоров'я учнів та працівників .

В школі розроблені посадові інструкції для працівників школи. Призначені відповідальні

особи з охорони праці та пожежної безпеки.

Постійно проводяться інструктажі з охорони праці та безпеки життєдіяльності,заведені журнали проведення інструктажів та реєстрацію інструкцій. При проведенні виховних заходів класними керівниками, класоводами з безпеки життєдіяльності проводяться бесіди щодо застереження загибелі дітей від отруєння газом, грибами та іншими речовинами,вивчаються та повторюються правила поведінки на воді, кризі, попередження нещасних випадків по ураженню електричним струмом,блискавкою;проводиться профілактика травматизму дітей від вибухонебезпечних предметів;повторюються правила поведінки на вулиці і дорогах; правила пожежної безпеки, попередження всіх видів дитячого травматизму напередодні канікул, екскурсій.

В школі проводяться місячники безпеки руху,інші виховні заходи, спрямовані на попередження дитячого травматизму. Ця робота проводиться відповідно до плану роботи школи,планів виховної роботи класних керівників, класоводів. Результати роботи зафіксовані в журналах,папках, стендах.

Тепер звернемось до стану приміщень школи. Маємо такі результати:

--стан приміщення покрівлі задовільний;

--стан котельні, тепломережі та системи опалення –задовільний. ;

-замінено вікна на євро;

На даний момент ведеться ремонт у школі за рахунок відділу освіти.

Шановні батьки!Тільки в тандемі школа—батьки ми можемо вирішувати всі шкільні проблеми.

Спасибі за увагу.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Корпорація Сузір*я © 2021
Конструктор сайтів - uCoz